Woensdag 16 Mei Donderdag 17 mei Vrijdag 18 mei Zaterdag 19 mei Zondag 20 mei Maandag 21 mei
07:00 - 08:00
Pinkster zeedijk wandeltocht
Pinkster zeedijk wandeltocht
07:00 - 11:00

Sliksleën (Krait'n)
Sliksleeën (Krait'n)
09:30 - 12:00

Internationale zeilwedstrijden op de Eems
Internationale zeilwedstrijden
10:00 - 14:00

Havenrondvaarten m.s. Union 1
Havenrondvaarten m.s. Union 1
13:30 - 16:30

Zotte Zondag op de havenboulevard
Zotte Zondag
13:30 - 17:00

Grand Cafe Het Lokaal
Sister Sister - Pop Rock
16:30 - 20:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
Roeiwedstrijden Neptunus
Int. Jeugdroeiwedstrijden Neptunus
09:00 - 12:30

DISCUS Viswedstrijd Jeugd
Jeugd viswedstrijd
10:00 - 12:00

Officiële opening Pinksterfeesten 2018
Officiële Opening 2018
11:00 - 11:30
10:00 - 11:00
Jaarmarkt & Standwerkers Concours
Jaarmarkt & Standwerkers Concours
10:00 - 17:00

Kermis Molenbergplein
Kermis
11:00 - 23:00
Aubade en rijtoer
Aubade en rijtoer
10:10 - 11:00
11:00 - 12:00
Aankomst schepen
Aankomst schepen in de haven
11:00 - 16:00
Muzikale show DHO
Optreden DHO
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
Muzikale show Vennenplein
Showband Marum en Jeugdcorps Crescendo
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Volle Kracht Over De Gracht
Volle Kracht Over De Gracht
13:00 - 17:00

Roeiwedstrijden Neptunus
Int. Roeiwedstrijden Neptunus
13:30 - 17:00

Grand Cafe Het Lokaal
Jessy - Allround zangeres
16:30 - 00:00
AKZO Nobel Dijkfeest
Engine 2 Repair Podium
13:00 - 18:00
Papa di Grazzi Ronny Ruysdael Lil'Kleine Stef Ekkel Pieter van der Zweep GRATIS TOEGANG

Grand Cafe Het Lokaal
van Geeft M.
17:00 - 21:00

Cafe Centrum - Pinksteren
BERT SOLO
17:30 - 21:30

Stad & Lande - El Jackson
Live muziek met El Jackson
19:00 - 00:00

14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Scholieren estafette
Scholieren estafetteloop
16:00 - 17:30
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Magellan Singers
Optreden Magellan Singers in de Poststraat
19:00 - 21:00

Stad & Lande - Boswandeling & Flüghel party
Boswandeling en Flüghel party
20:00 - 00:00
20:00 - 21:00
Stad & Lande - De aftrap
Live muziek - Hilko Blaauw
20:00 - 00:00
Neptunus Pub Quiz
Neptunus Pub Quiz max 30 teams
20:00 - 22:00

Evenementenhal
Hollandse avond
20:30 - 01:00
21:00 - 22:00
Grand Cafe Het Lokaal
Chris de Roo - Hollandse Avond
21:00 - 01:00

Cafe Centrum - Pinksteren
Live de Groninger Toppers
21:30 - 01:30
22:00 - 23:00
De Bolder - Boozers - 2Night
Boozers
22:00 - 03:00
Grand Cafe Het Lokaal
COverband JWP - Seventies
22:00 - 02:00

De Bolder - Boozers - 2Night
De Bolder - Boozers - 2Night
22:00 - 03:00
Grand Cafe Het Lokaal
Boulevard - Coverband
22:00 - 02:00

De Bolder - Boozers - 2Night
De Bolder - Boozers - 2Night
22:00 - 03:00
23:00 - 00:00
Cafe Centrum - Pinksteren
Kris Jager - LIVE
23:00 - 03:00

Stad & Lande - zanger Richard
Live muziek met zanger Richard
23:00 - 03:00
Cafe Centrum - Pinksteren
Groninger Toppers LIVE
23:00 - 03:00

Stad & Lande - zanger Richard
Live muziek met Zanger Richard
23:00 - 03:00
De Bolder - Boozers - 2Night
Boozers Afterparty
23:00 - 00:00

Afsluiting met vuurwerk
Groot afsluitend vuurwerk
23:00 - 23:30

Woensdag 16 Mei

Donderdag 17 mei

Vrijdag 18 mei

Zaterdag 19 mei

Zondag 20 mei

Maandag 21 mei

Woensdag 16 Mei Donderdag 17 mei Vrijdag 18 mei Zaterdag 19 mei Zondag 20 mei Maandag 21 mei
07:00 - 08:00
Pinkster zeedijk wandeltocht
Pinkster zeedijk wandeltocht
07:00 - 11:00

Sliksleën (Krait'n)
Sliksleeën (Krait'n)
09:30 - 12:00

Internationale zeilwedstrijden op de Eems
Internationale zeilwedstrijden
10:00 - 14:00

Havenrondvaarten m.s. Union 1
Havenrondvaarten m.s. Union 1
13:30 - 16:30

Zotte Zondag op de havenboulevard
Zotte Zondag
13:30 - 17:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
Roeiwedstrijden Neptunus
Int. Jeugdroeiwedstrijden Neptunus
09:00 - 12:30

DISCUS Viswedstrijd Jeugd
Jeugd viswedstrijd
10:00 - 12:00

Officiële opening Pinksterfeesten 2018
Officiële Opening 2018
11:00 - 11:30
10:00 - 11:00
Jaarmarkt & Standwerkers Concours
Jaarmarkt & Standwerkers Concours
10:00 - 17:00

Kermis Molenbergplein
Kermis
11:00 - 23:00
Aubade en rijtoer
Aubade en rijtoer
10:10 - 11:00
11:00 - 12:00
Aankomst schepen
Aankomst schepen in de haven
11:00 - 16:00
Muzikale show DHO
Optreden DHO
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
Muzikale show Vennenplein
Showband Marum en Jeugdcorps Crescendo
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Volle Kracht Over De Gracht
Volle Kracht Over De Gracht
13:00 - 17:00

Roeiwedstrijden Neptunus
Int. Roeiwedstrijden Neptunus
13:30 - 17:00
AKZO Nobel Dijkfeest
Engine 2 Repair Podium
13:00 - 18:00
Papa di Grazzi Ronny Ruysdael Lil'Kleine Stef Ekkel Pieter van der Zweep GRATIS TOEGANG
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Scholieren estafette
Scholieren estafetteloop
16:00 - 17:30
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Magellan Singers
Optreden Magellan Singers in de Poststraat
19:00 - 21:00
20:00 - 21:00
Neptunus Pub Quiz
Neptunus Pub Quiz max 30 teams
20:00 - 22:00

Evenementenhal
Hollandse avond
20:30 - 01:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Afsluiting met vuurwerk
Groot afsluitend vuurwerk
23:00 - 23:30

Woensdag 16 Mei

Donderdag 17 mei

Vrijdag 18 mei

Zaterdag 19 mei

Zondag 20 mei

Maandag 21 mei

Woensdag 16 Mei Donderdag 17 mei Vrijdag 18 mei Zaterdag 19 mei Zondag 20 mei Maandag 21 mei
10:00 - 11:00
Jaarmarkt & Standwerkers Concours
Jaarmarkt & Standwerkers Concours
10:00 - 17:00
DISCUS Viswedstrijd Jeugd
Jeugd viswedstrijd
10:00 - 12:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Volle Kracht Over De Gracht
Volle Kracht Over De Gracht
13:00 - 17:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Scholieren estafette
Scholieren estafetteloop
16:00 - 17:30
17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Magellan Singers
Optreden Magellan Singers in de Poststraat
19:00 - 21:00
20:00 - 21:00

Woensdag 16 Mei

Donderdag 17 mei

Vrijdag 18 mei

Zaterdag 19 mei

Woensdag 16 Mei Donderdag 17 mei Vrijdag 18 mei Zaterdag 19 mei Zondag 20 mei Maandag 21 mei
11:00 - 12:00
Kermis Molenbergplein
Kermis
11:00 - 23:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Zotte Zondag op de havenboulevard
Zotte Zondag
13:30 - 17:00

Grand Cafe Het Lokaal
Sister Sister - Pop Rock
16:30 - 20:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Grand Cafe Het Lokaal
Jessy - Allround zangeres
16:30 - 00:00
17:00 - 18:00
Grand Cafe Het Lokaal
van Geeft M.
17:00 - 21:00

Cafe Centrum - Pinksteren
BERT SOLO
17:30 - 21:30

Stad & Lande - El Jackson
Live muziek met El Jackson
19:00 - 00:00

18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Stad & Lande - De aftrap
Live muziek - Hilko Blaauw
20:00 - 00:00
Stad & Lande - Boswandeling & Flüghel party
Boswandeling en Flüghel party
20:00 - 00:00
Neptunus Pub Quiz
Neptunus Pub Quiz max 30 teams
20:00 - 22:00

Evenementenhal
Hollandse avond
20:30 - 01:00
21:00 - 22:00
Grand Cafe Het Lokaal
Chris de Roo - Hollandse Avond
21:00 - 01:00

Cafe Centrum - Pinksteren
Live de Groninger Toppers
21:30 - 01:30
22:00 - 23:00
De Bolder - Boozers - 2Night
Boozers
22:00 - 03:00
Grand Cafe Het Lokaal
COverband JWP - Seventies
22:00 - 02:00

De Bolder - Boozers - 2Night
De Bolder - Boozers - 2Night
22:00 - 03:00
Grand Cafe Het Lokaal
Boulevard - Coverband
22:00 - 02:00

De Bolder - Boozers - 2Night
De Bolder - Boozers - 2Night
22:00 - 03:00
23:00 - 00:00
Cafe Centrum - Pinksteren
Kris Jager - LIVE
23:00 - 03:00

Stad & Lande - zanger Richard
Live muziek met zanger Richard
23:00 - 03:00
Cafe Centrum - Pinksteren
Groninger Toppers LIVE
23:00 - 03:00

Stad & Lande - zanger Richard
Live muziek met Zanger Richard
23:00 - 03:00
De Bolder - Boozers - 2Night
Boozers Afterparty
23:00 - 00:00

Woensdag 16 Mei

Donderdag 17 mei

Vrijdag 18 mei

Zaterdag 19 mei

Zondag 20 mei

Maandag 21 mei